Спеціальні захисні конструкції почали монтувати на мостових переходах обласного центру задля протидії ворожим БПЛА. Інформацію про це 20 червня підтвердив голова ОВА Іван Федоров у власному Telegram-каналі.
Мости під посиленим захистом
“Паралельно з облаштуванням захисту на зупинкових комплексах тривають роботи зі встановлення антидронових сіток на мостових спорудах”, — наголосив посадовець.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про впровадження аналогічних заходів безпеки на міських зупинках громадського транспорту.
Монтаж захисних сіток на зупинкових пунктах Космічного та Шевченківського районів стартував 16 червня. Окрім того, фахівці готуються перекрити аналогічними конструкціями найбільш завантажені автошляхи міста.
Загалом оприлюднено наступні плани щодо посилення безпеки:
- встановлення 50 додаткових бетонних модулів біля зупинок;
- забезпечення міста загальною кількістю у 200 таких споруд.








Коментарі