Зруйнована автостоянка в обласному центрі
Російські окупанти 23 червня завдали прицільного удару по паркувальному майданчику в Запоріжжі, що призвело до масштабних руйнувань. Вогнем було повністю знищено дев’ять вантажних автомобілів та ще два причепи.


Серед знищеної техніки виявилася машина Романа, який займався перевезенням продуктів протягом п’яти з половиною років. Від колись робочого автомобіля, яким чоловік об’їхав пів Європи, наразі вціліли лише обгорілі інструменти. Попри важку втрату, водій не втрачає оптимізму та переконаний, що життя обов’язково продовжується.

“Вантажили та все возили. Я на оцій “найгарнішій” працював… Пів Європи проїхав. Машина була порожня. Життя продовжується…”, – розповідає Роман.



Нагадаємо, що крім парковки, внаслідок ворожої атаки дронами зафіксовано пошкодження приватного будинку, СТО та двох автозаправних станцій, а в районі постраждали господарські споруди, навчальний заклад та житлова забудова.








Коментарі