Український клуб обрав стадіон для своїх офіційних домашніх зустрічей у майбутньому євросезоні 2026/27. Рішення вже прийнято.
Київське Динамо прийматиме опонентів у Лізі Європи на польській Арені Люблін. Про це поінформувала пресслужба команди на клубному ресурсі.
Для “біло-синіх” ця локація є знайомою та перевіреною часом. Кияни вже проводили там матчі групового етапу Ліги конференцій, а також важливі кваліфікаційні зустрічі Ліги чемпіонів і Ліги Європи протягом двох останніх сезонів.
Минулий чемпіонат України завершився для киян на четвертій сходинці, проте тріумф у фіналі національного Кубка відкрив шлях до Ліги Європи. Динамо розпочне шлях з першого відбіркового етапу турніру, а вже 16 червня відбудеться жеребкування, де команда дізнається свого першого суперника.








Коментарі