Чергова ворожа атака на Шевченкове завершилася руйнуваннями медичної інфраструктури. Це вже другий випадок у 2026 році, коли лікарня опиняється під прицільним вогнем окупантів.

За інформацією керівника місцевої військової адміністрації Сергія Старікова, авіаудари зафіксували на світанку 13 червня. Постраждали корпуси поліклініки, терапевтичне відділення та блок екстреної медичної допомоги.

Як зазначив очільник області Олег Синєгубов, удар забрав здоров’я у 76-річного місцевого мешканця, а також пошкодив приватне домоволодіння і чотири одиниці спецтранспорту швидкої допомоги.
Віктор Забашта, який керує обласним Центром екстреної допомоги, уточнив, що поранений літній чоловік уникнув госпіталізації через легкий ступінь травм. Зараз працівники закладу лагодять вікна, забиваючи їх плитами.

Варто додати, що в ніч на 11 червня селище вже атакували “Геранями”. Тоді ворожі безпілотники спричинили серйозні пошкодження житлового сектору.








Коментарі