Регіони

Медзаклад на Куп’янщині вдруге за рік постраждав від російського обстрілу

0
Медзаклад на Куп’янщині вдруге за рік постраждав від російського обстрілу

Чергова ворожа атака на Шевченкове завершилася руйнуваннями медичної інфраструктури. Це вже другий випадок у 2026 році, коли лікарня опиняється під прицільним вогнем окупантів.

Медзаклад на Куп’янщині вдруге за рік постраждав від російського обстрілу

За інформацією керівника місцевої військової адміністрації Сергія Старікова, авіаудари зафіксували на світанку 13 червня. Постраждали корпуси поліклініки, терапевтичне відділення та блок екстреної медичної допомоги.

Медзаклад на Куп’янщині вдруге за рік постраждав від російського обстрілу

Як зазначив очільник області Олег Синєгубов, удар забрав здоров’я у 76-річного місцевого мешканця, а також пошкодив приватне домоволодіння і чотири одиниці спецтранспорту швидкої допомоги.

Віктор Забашта, який керує обласним Центром екстреної допомоги, уточнив, що поранений літній чоловік уникнув госпіталізації через легкий ступінь травм. Зараз працівники закладу лагодять вікна, забиваючи їх плитами.

Медзаклад на Куп’янщині вдруге за рік постраждав від російського обстрілу

Варто додати, що в ніч на 11 червня селище вже атакували “Геранями”. Тоді ворожі безпілотники спричинили серйозні пошкодження житлового сектору.

Тегеран суттєво наростив ракетний арсенал під час паузи у бойових діях

Попередня стаття

Київ обмежив роботу десяти російських провайдерів та операторів зв’язку

Наступна стаття

Вам також може сподобатися

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *